Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště – Vésky, Tel.: 572 503 675, Mobil: 774 730 176, e-mail: info@petrklicuh.cz

Pracovnice dm drogerie markt ze Starého města, dne 25.9.2020 směřovaly svou dobrovolnickou aktivitu právě do našeho azylového domu. Trvalou součástí dm filozofie, je příkladné působení společnosti dm ve svém okolí. Dobrovolné projekty vnímají jako jeden ze způsobů, jak tento bod dm filozofie dlouhodobě úspěšně naplňovat. Jejich cílem je pod mottem „Společně jeden pro druhého“ zapojit do projektů společenskou zodpovědnost. Pracovníci společnosti dm drogerie markt se zapojují do dobrovolnické činnosti ve vybraných organizacích z oblasti sociálně-kulturní a ekologické.

Ne každý ví, že personál dm drogerie markt je odborně vyškolen v oblasti produktů značky dm, dalšího prodejního zboží i dekorativní kosmetiky. Uživatelkám sociální služby představily produkty jejich značky, ale také poskytly informace týkající se ošetření pleti a líčení.

Součástí hezkého odpoledne, byla i diskuze s prostorem na zodpovězení dotazů k péči o pleť a pokožku a také z oblasti dětské kosmetiky. Maminky a především děti, dostaly od pracovnic balíčky a dárky od dm drogerie markt. Děkujeme pracovnicím, že maminkám věnovaly svůj čas, který je pro každého z nás velmi cenný.


                                        

KDE NÁS najdete: